Ласкаво просимо до вашої юридичної фірми з ділового права

Бізнес-право як хаб для середніх компаній

Юридична фірма професор д-р Tuengerthal, Andorfer, Greulich & Prochaska, юридична фірма з ділового права

Наша юридична фірма орієнтована на бізнес-право і зосереджується в першу чергу на консультуванні та підтримці середніх компаній, будь то ви регіонально вкорінені або активні по всій країні, будьте молодими та прагнуть або будьте свідомими традицій. Наші клієнти працюють у всіх галузях, ремеслах, виробництві, знаннях та креативних індустріях тощо. У сфері господарського права наша юридична фірма консультує компанії з усіх питань, що стосуються використання зовнішнього персоналу , комерційного та корпоративного права, трудового права та комерційного кримінального права. В результаті ми охоплюємо більшість юридичних питань, які щодня зачіпають середні компанії.

Наша юридична фірма підтримує Вас у цьому:

Ми інтенсивно супроводжуємо наших клієнтів у всіх юридичних питаннях. Ми допоможемо вам з оформленням ваших контрактів і адаптуємо їх індивідуально до ваших потреб. За запитом ми також можемо підтримати вас у ваших переговорах з діловими партнерами. Якщо є відмінності, ми аналізуємо справу разом з вами і працюємо над економічним рішенням. Таким чином, ви економите себе заздалегідь – як правило, дорогі – юридичні спори. Однак, якщо спору не уникнути, ми, звичайно, також на вашому боці в юридичних спорах, будь то при виконанні ваших обґрунтованих претензій або в захисті від необґрунтованих претензій. Нарешті, наша команда на вашому боці у виконанні ваших претензій.

Клієнт і юрист – разом сильна команда

Комплексні консультації та підтримка ділового права можуть бути надані ефективно тільки в тому випадку, якщо підприємницька сфера діяльності розглядається у всіх її аспектах. Для цього ми прагнемо до довірчої співпраці з нашими клієнтами. Особиста підтримка, зрозуміле спілкування і постійний потік інформації є необхідними передумовами для цього. Наш досвід полягає в тому, що чим краще юрист і клієнт співпрацюють, тим більше ви досягнете. Таким чином, ми можемо розробляти індивідуальні рішення для різних проблем наших клієнтів.

 

Якщо ви хочете працювати з нашою юридичною фірмою, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.